Oferta i cennik

Serwis studni na najwyższym poziomie

Czystość wody zależy od wielu czynników, także od rodzaju, wieku i stanu studni. Niekiedy zdarza się, że dobrej jakości wodę jest w stanie zepsuć brudna, źle eksploatowana studnia, dlatego warto okresowo przeprowadzić gruntowne jej czyszczenie. Prawidłowo przeprowadzone czyszczenie studni pozwala pozbyć się nie tylko niektórych zanieczyszczeń fizycznych, ale uzyskać także informację, że wydobywana z niej woda jest zdatna do wykorzystania w gospodarstwie domowym.

Czystość studni znacznie pomaga w utrzymaniu czystości wody!
Dlaczego My?

Dzięki doświadczeniu zdobytemu w toku wieloletniej działalności związanej z czyszczeniem i regeneracją studni w Polsce, Bielsku Białej i okolicach, naszym Klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług w przystępnej cenie.

Oferujemy rozwiązania dla studni kopanych i głębinowych oraz innych ujęć wody (np. samociśnień). Dysponujemy odpowiednim sprzętem i stosujemy tylko atestowane środki chemiczne, dzięki czemu czyszczenie studni kopanych wykonujemy starannie, szybko, terminowo i bezpiecznie.

W ramach czyszczenia studni kopanej wykonujemy:

 • wypompowanie wody ze studni
 • wybranie warstwy mułu i osadów (do 60 cm)
 • oczyszczenie mechaniczne (szczotkowanie ręczne)
 • czyszczenie chemiczne studni (najdokładniejsze czyszczenie cembrowiny)
 • uzupełnienie lub wykonanie podsypki żwirowej (specjalnym żwirem filtracyjnym)
 • dezynfekcja instalacji wody pitnej w budynku i studni wg zaleceń PSSE (Sanepidu)
 • dezynfekcja wody studziennej po usłudze
 • drobne naprawy (po wcześniejszym ustaleniu i w ramach możliwości technicznych)

W ramach usługi dezynfekcji studni wierconej (głębinowej) wykonujemy:

 • dezynfekcję roztworem dezynfekcyjnym na całej głębokości studni
 • dezynfekcją dna studni dezynfekantem stałym
 • dezynfekcja instalacji wody pitnej w budynku

Cennik

Głębokość w metrach

Cena

Studnie wiercone (tzw. głębinowe) do 50 m głębokości

Cena

do 4,5 od 900 zł Dezynfekcja studni od 650 zł
4,5 do 6 od 1000 zł Regeneracja studni na zapytanie
6 do 9 od 1100 zł
9 do 12 od 1200 zł

Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jest jedynie zaproszeniem do składania zapytań. Podane ceny obowiązują dla województwa śląskiego (do 50 km od Bielska-Białej). Cena skalkulowana dla swobodnego dostępu do studni (dojazd samochodem dostawczym, dostęp do energii elektrycznej, depozycja osadu na działce Klienta) o maksymalnej średnicy 120 cm lub studni głębinowej o głębokości do 50 m i średnicy do 300 mm. Zakres usług określono powyżej. Usługi w innych województwach oraz innych średnicach i głębokościach kalkulowane są indywidualnie.Cena usługi zostanie podana bezpośrednio przed rozpoczęciem realizacji. Cena może ulec zmianie w czasie realizacji w wyniku powstania uzasadnionych okoliczności np.silne zabrudzenia studni, duża ilość osadów, utrudniony dostęp itp.

Jeśli masz pytanie lub chcesz złożyć zamówienie?

kom.  790 367 115

 Skontaktuj się z Nami!

 

Informujemy iż usługi związane z czyszczeniem studni wykonuje Pan Tomasz Zbierski  kom 790 367 115 ,e-mail:studnie@wodawdomu.pl, w ramach działalności nierejestrowanej. Państwa dane osobowe nr telefonu i adres zostaną przekazane Panu Tomaszowi w celu realizacji usługi. Wszelkie informacje na stronie wodawdomu.pl mają charakter grzecznościowy a szczegóły realizacji będą ustalane bezpośrednio z Panem Tomaszem. Firma Hydrochemia mgr Łukasz Zyskowski nie jest stroną umów ,nie wystawia dokumentów sprzedaży i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Pana Tomasz Zbierskiego